Lignum Guru

obchod s výrobkami z dreva

Lignum Guru predstavuje odborníka na ručne opracovaný drevený nábytok z masívneho dreva. Vybrať si môžete zo širokej ponuky produktov od nábytku cez schodištia až po ručne vyrezávané sochy, obrazy alebo stenové obklady.

Exteriérový nábytok


Interiérový nábytok


Rezbárska výzdoba


Odoo obrázok a textový blok

Výber čalúnenia, zmena rezby a rozmerov výrobku

Ak by ste chceli mať vo výrobku zakomponovanú inú rezbu (v tomto prípade horný ornament - erb) ako je na obrázkoch pre jednotlivé výrobky (menu Obchod), vymeníme rezbársku časť alebo vytvoríme pre Vás vlastný vzor emblému, erbu či reliéfu a na požiadanie Vám zaručíme jeho jedinečnosť v rámci našich výrobkov.

Pre výber čalúnenia sú látky alebo kože zobrazené v kategóriách: Kože, Tkaniny (menu Obchod). Všetky látky sú vyrobené klasickým strojným spôsobom (obrázok je v tomto prípade ilustratívny), kože bravčového pôvodu sú spracovávané modernou garbiarskou technológiou v súlade s ochranou životného prostredia.

V prípade, že niektorý rozmer výrobku by Vám nevyhovoval, dajú sa niektoré rozmery zmeniť. Zmena ovplyvní koncovú cenu výrobku, zmena vybratého rozmeru prebieha v rámci spoločnej emailovej konzultácie (text, technická skica).